SZC logo

Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum

OM kód: 203031/008 | 1195 Budapest Üllői út 303.

Intézmény logo

Ganz Ábrahám Két Tanítási Nyelvű Technikum

 • Hírek
 • Közérdekű adatok
 • CLASSROOM
 • KRÉTA

Hírek

2021. dec. 5.


Ganz

  Trambulin Fővárosi Tehetséggondozó Ösztöndíj

  Budapest Főváros Önkormányzata a valamely tantárgyból, illetve területen tehetséges, Budapesten bejelentett lakóhellyel vagy tartózkodási hellyel rendelkező Budapest Főváros Önkormányzatával kötött együttműködési megállapodás alapján a programban résztvevő, állami fenntartású köznevelési és szakképző intézmény 10., 11., illetve az utolsó évfolyamot megelőző évfolyamos, összesen 250 tanulója számára. A tanulói pályázatok benyújtási határideje: 2022. április 11.

  Trambulin Fővárosi Tehetséggondozó Ösztöndíj

  „Trambulin Fővárosi Tehetséggondozó Ösztöndíj” -2022

  Budapest Főváros Önkormányzata

  pályázati felhívást tesz közzé

  Emberi Erőforrások Bizottsága 15/2022. (II. 22.) számú határozata alapján

  A pályázat célja:

  • A valamely tantárgyakból, illetve területen (előadóművészet, képzőművészet, sport természettudományok, társadalomtudományok területén) kiemelkedő teljesítményt nyújtó, tehetséges tanulók eredményeinek elismerése,
  • A fővárosban tanuló középiskolások ösztönzése a képességeik folyamatos fejlesztésére,
  • Hozzájárulás az adott tantárgyból, területen nyújtott kiemelkedő teljesítményük, tehetségük kibontakoztatásához, további fejlesztéséhez.

  A tanulói pályázatok benyújtási határideje: 2022. április 11.

  A mellékelt pályázati adatlapot (a felhívás 5-6. oldala) kitöltve, aláírva, a csatolandó mellékletekkel együtt a https://trambulin.budapest.hu/ online felületen szükséges feltölteni az iskola által kijelölt koordinátor tanár segítségével.
  koordinátor tanár: Vass Mária igazgató helyettes.

  A mellékelt pályázati felhívás 7. és 8. oldala a pályázat elbíráláshoz szükséges értékelési rendszert tartalmazza.

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Nyílt napok

  Nyílt napok

  Kedves Nyolcadikos Diákok! Kedves Szülők! Az idei tanévben is megrendezzük a korábbi években is sikeres Nyílt napjainkat, amelyekkel segítjük a nyolcadikosok pálya- és iskolaválasztását. Egy bemutató kb. 2 órát vesz igénybe, kérjük így számolják az időt.

  2023. okt. 2.


  Ganz

  Bankszámlaszám rögzítése -EKRETA

  Bankszámlaszám rögzítése -EKRETA

  BANKSZÁMLASZÁM RÖGZÍTÉSE AZ EKRÉTA FELÜLETÉN A tanuló Ösztöndíj jogosultság mértékét a rendszer automatikusan jeleníti meg – míg a Tanuló Bankszámla adatait a tanuló és/vagy a Törvényes képviselőnek beállított Gondviselője/i tudja megadni, szerkeszteni. Az NSZFH egyenesen a megadott bankszámlára utalja a jogosult számára az ösztöndíj összegét. A bankszámla valamely pénzintézetnél vezetett számla legyen, sajnos a Babakötvényre nyitott Államkincstári számla NEM megfelelő

  2023. szept. 25.


  Ganz

  Tanulj nálunk szakmát!

  A 9. évfolyamra jelentkezőknek

  Kedves Nyolcadikos Diákok! Kedves Szülők! A sikeres iskolaválasztás érdekében, ha van kérdésük, telefonon keressék iskolánk titkárságát (+3612829732 illetve ...

  2023. szept. 22.


  Ganz


  Partnereink

  • Pénziránytű logo
  • globomax
  • cisco
  • Energiatudatos Iskola
  • Ökoiskola
  • KNORR-BREMSE
  • Ganz Holding
  • HIDROPRESS
  • NCT logo
  • Határtalanul
  SZC logo

  Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum


   • Intézmény logo
   • Ganz Ábrahám Két Tanítási Nyelvű Technikum

    1195 Budapest Üllői út 303.

   • Telefon: +36-1-282-9732

    E-mail: titkarsag@ganziskola.hu

    OM azonosító: 203031/008


   2023Ganz Ábrahám Két Tanítási Nyelvű Technikum