2023. nov. 27.

Nyílt napok

Kedves Nyolcadikos Diákok! Kedves Szülők! Az idei tanévben is megrendezzük a korábbi években is sikeres Nyílt napjainkat, amelyekkel segítjük a nyolcadikosok pálya- és iskolaválasztását. Egy bemutató kb. 2 órát vesz igénybe, kérjük így számolják az időt.

Nyílt napok

Kedves Nyolcadikos Diákok!

Kedves Szülők!

A2023/2024-es tanévben az alábbi napokon lehet az iskolánkkal megismerkedni, ez azonban minden esetben regisztrációhoz kötött.

Nyílt napjaink

1. október 2., 4., 9. és 11.
    2. november 6., 8., 27. és 29.
    3. december 11. és 13.

Nyílt napjainkon két bemutató tartunk 9:00 és 10:30 kezdettel.

Jelenleg a november végi időpontok érhetők el, a többi időpontra a meghirdetett időpont előtt kb. egy héttel lehet jelentkezni.